Toggle navigation
Slagelse GF
Sæson 2023-2024
Børnegymnastik
Rytmegymnastik
Springgymnastik
Motionsgymnastik
Sports Acrobatik
Trampolin
Vis alle hold
Nyheder
Generalforsamling 2023
Generalforsamling 2022
Generalforsamling 2021
Covid-19 Update
Dyhrts
Covid19Deling
Vis alle
Kalender
Slagelse GF
GymDanmark
DGI
Vis alle
Springcenter
Status
Børn og Unge
Senior
Eliten
Springcenter
Økonomi
Galleri
Fotos
Video
Arkiv
Om Os
Bestyrelsen
Instruktørerne
Vedtægter
Persondatapolitik
Handelsbetingelser
Lønindberetning
Træningstederne
Instruktørerne
Mød alle de dygtige instruktøre i Slagelse GF.
Andrea Cecilie Ruby
E-mail:
andrea@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Anne Eriksen
E-mail:
anne@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 34. - Rytmisk gymnastik - Øvede
Annie Stougaard
E-mail:
annie@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 46. - Idrætsmærke
Bastian Sander Skovrød
E-mail:
bastian@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 67. - TeamGym - Senior
Bente Volt
E-mail:
bente@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 3. - Gym leg 3-5 år
Nr. 4. - Gym leg 3-5 år
Nr. 46. - Idrætsmærke
Caroline Hansen
E-mail:
carolineh
Hold:
Nr. 60. - TeamGym - Micropiger Basis
Nr. 61. - TeamGym - Micropiger Aspirant
Caroline Roland Lindeschou Frederiksen
E-mail:
caroline@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Cecilie Dahl Olsen
E-mail:
cecilie@slagelsegf.dk
Hold:
Charlotte Bjørk Christensen
E-mail:
charlotte@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 34. - Rytmisk gymnastik - Øvede
Christina Christensen
E-mail:
christinac@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 3. - Gym leg 3-5 år
Nr. 4. - Gym leg 3-5 år
Conny Rasmussen
E-mail:
conny@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 44. - Styrketræning
Emilie Meisner
E-mail:
emilie@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 1. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Nr. 2. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Nr. 3. - Gym leg 3-5 år
Nr. 4. - Gym leg 3-5 år
Emma Nielsen
E-mail:
emma@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Ida Korfitzen
E-mail:
idak@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 60. - TeamGym - Micropiger Basis
Nr. 61. - TeamGym - Micropiger Aspirant
Ida Rydlund Grabas
E-mail:
idag@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Ida Skovgaard Worthmann
E-mail:
idaswmail@gmail.com
Hold:
Nr. 12. - Springpiger fra 9-13 år
Jacob Jørgensen
E-mail:
jacob@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 63. - TeamGym - Juniorpiger
Nr. 67. - TeamGym - Senior
Jacob Sørensen
E-mail:
jacobs@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 67. - TeamGym - Senior
Jim Jensen
E-mail:
jim@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 70. - Trampolin - Begyndere
Nr. 71. - Trampolin - Øvede
Johanne Egede
E-mail:
johanne@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 1. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Nr. 2. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Jonathan Sabelo Gundel Bach
E-mail:
jonathan@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 10. - Springpiger fra 5-8 år
Nr. 50. - Springdrenge 5-8 år
Jørgen Levinsen
E-mail:
jørgen@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 42. - Motionsherrer
Julie Berg Thrane
E-mail:
juliet@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Julie Westergaard
E-mail:
juliew@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 12. - Springpiger fra 9-13 år
Kasper Remming Urban
E-mail:
kasper@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 63. - TeamGym - Juniorpiger
Nr. 65. - TeamGym - Minidrenge
Nr. 66. - TeamGym - Juniordrenge
Keld Rasmussen
E-mail:
keld@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 44. - Styrketræning
Kristian Dam Frandsen
E-mail:
kristian@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 65. - TeamGym - Minidrenge
Nr. 66. - TeamGym - Juniordrenge
Kristina Kristensen
E-mail:
kristina@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Lærke Lindemose Skovdal
E-mail:
laerke@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 50. - Springdrenge 5-8 år
Lars Frederiksen
E-mail:
larsf@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Lars Rasmussen
E-mail:
lars@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 50. - Springdrenge 5-8 år
Laura Riel Larsen
E-mail:
laural@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 63. - TeamGym - Juniorpiger
Nr. 65. - TeamGym - Minidrenge
Nr. 66. - TeamGym - Juniordrenge
Lea Vallentin
E-mail:
lea@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 10. - Springpiger fra 5-8 år
Leif Worsøe
E-mail:
leif@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 46. - Idrætsmærke
Lone Andersen
E-mail:
lone@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 34. - Rytmisk gymnastik - Øvede
Luna Fries Rasmussen
E-mail:
luna@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 60. - TeamGym - Micropiger Basis
Nr. 61. - TeamGym - Micropiger Aspirant
Luna Kjær
E-mail:
lunak@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Maria Harkjær Højmark Nielsen
E-mail:
marian@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 20. - Sports Acro - Aspirantholdet
Maria Simone Hartvig Pedersen
E-mail:
maria@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Nr. 63. - TeamGym - Juniorpiger
Nr. 65. - TeamGym - Minidrenge
Nr. 66. - TeamGym - Juniordrenge
Nr. 67. - TeamGym - Senior
Marlene Stjernebjerg
E-mail:
marlene@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 33. - Rytmisk motionsgymnastik
Merete Kornbech
E-mail:
merete@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 1. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Nr. 2. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Mia Louise Gammeltoft
E-mail:
mia@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 20. - Sports Acro - Aspirantholdet
Michael Nielsen
E-mail:
michael@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Michelle Finderup
E-mail:
michelle@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 70. - Trampolin - Begyndere
Nr. 71. - Trampolin - Øvede
Mie Falch-Rosenberg
E-mail:
mie@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Mie Schultz Petersen
E-mail:
miep@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Nr. 67. - TeamGym - Senior
Nanna Rohde Stjerne
E-mail:
nanna@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 1. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Nr. 2. - Far/Mor og Børn (max. 4 år)
Natasha Schwaner Andersen
E-mail:
natasha@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 10. - Springpiger fra 5-8 år
Nr. 50. - Springdrenge 5-8 år
Nr. 11. - Springpiger fra 5-8 år
Niclas Kildahl Willumsen
E-mail:
niclas@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 21. - Sports Acro - Konkurrenceholdet
Nicoline Webbe
E-mail:
nicoline@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 10. - Springpiger fra 5-8 år
Nina Vedel Nielsen
E-mail:
nina@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Olivia Kobiela
E-mail:
olivia@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 10. - Springpiger fra 5-8 år
Nr. 11. - Springpiger fra 5-8 år
Patrick Dinitzen
E-mail:
patrick@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 65. - TeamGym - Minidrenge
Nr. 66. - TeamGym - Juniordrenge
Rikke Andersen
E-mail:
rikke@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 60. - TeamGym - Micropiger Basis
Nr. 61. - TeamGym - Micropiger Aspirant
Sarah Stengaard Olesen
E-mail:
sarah@slagelsegf.dk
Hold:
Simone Kragh
E-mail:
simone@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 3. - Gym leg 3-5 år
Nr. 4. - Gym leg 3-5 år
Sinon Nyavl
E-mail:
sinonn@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Tanja Mazur
E-mail:
tanja@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 32. - Rutinerede Træningstyper
Thilde Lai Andersen
E-mail:
thilde@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 12. - Springpiger fra 9-13 år
Thomas Osterland
E-mail:
thomas@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Tilde Amalie Slott Kjær
E-mail:
tilde@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 10. - Springpiger fra 5-8 år
Nr. 12. - Springpiger fra 9-13 år
Nr. 50. - Springdrenge 5-8 år
Nr. 11. - Springpiger fra 5-8 år
Tove Kornbech
E-mail:
tove@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 3. - Gym leg 3-5 år
Nr. 4. - Gym leg 3-5 år
Nr. 46. - Idrætsmærke
Vibeke Islev
E-mail:
vibeke@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 40. - Motionsdamer u. Opvisning
Nr. 41. - Motionsdamer u. Opvisning
Nr. 44. - Styrketræning
Vitus Dyrløv
E-mail:
vitus@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 65. - TeamGym - Minidrenge
Nr. 66. - TeamGym - Juniordrenge
Zerina Pehilj
E-mail:
zerina@slagelsegf.dk
Hold:
Nr. 62. - TeamGym - Minipiger
Slagelse Gymnastik Forening
Ribisvej 2
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
CVR. 1144 9816
E-mail:
info@slagelsegf.dk
Slagelse GF samarbejder med:
Sorø Gymnastikefterskole (SGE)
Slagelse Kommune (SK)
Slagelse GF er medlem af:
Danmarks Gymnastik Forbund (GymDanmark)
Danske Gymnastik- og Idrætsforeninger (DGI)
Slagelse Idrætsråd (SIR)
Sports Team Slagelse (STS)