Tid | Hold | Instruktørere |
---|---|---|
11.00 | <b>Faneindmarch</b> | Henrik |
11.05 | Far, mor og barn | Merete m. Christina, Mie, Nadia, Maja, Nesreen, Julie, Sacha |
11.15 | Rytmepiger 4-8 år | Maria og Annette |
11.20 | Start hold Bh.Kl. - 2. Kl. | Kylle, Kristine, Rosa, Nicoline |
11.35 | <b>Venskabsforening - Huskvarna</b> | Sverige |
11.45 | Mini springpiger - rytmeserie | Anne og Pernille |
11.48 | Mix spring fra 3. kl. | Pia og Jytte |
12.03 | Hip Hop 7-10 år | Maria, Beatrice og Kamilla |
12.06 | Sports Acrobatik | Stine, Msajsa, Lars og Søren |
12.21 | Mini springpiger | Kylle, Maria og Nana |
12.46 | Mini drenge | Henrik og Rasmus m.fl. |
13.01 | Rytmepiger 10-14 år | Sofie og Malene |
13.11 | Springpiger 5-8 år | Connie, Lone og Nana |
13.26 | Seniordans | Else |
13.36 | Junior springpiger - rytmeserie | Anne |
13.39 | Sports Acrobatik | Stine, Maja, Lars og Søren |
13.54 | Drenge 4-6 år | Kristen, Jette, Casper og Nikolaj |
14.09 | Puslinge | Tove, Bente, Cecillie, Pernille og Jette |
14.19 | <b>Venskabsforening - Huskvarna</b> | Sverige |
14.29 | Hip Hop 7-10 år | Maria, Beatrice og Kamilla |
14.32 | Junior springpiger | Kylle og Denis |
14.44 | Mini springpiger - rytmeserie | Anne og Pernille |
14.47 | Boldholdet | Lone og Katja |
14.54 | Føl | Kristine og Mie |
15.04 | <b>Pokaloverrækkelse</b> | Henrik |
15.10 | HSG Herrer - rytmeserie | Martin og Johannes m.fl. |
15.15 | Mini springpiger - rytmeserie | Anne |
15.18 | Vi ku´ - vi ka´ | Sune |
15.33 | HSG Herrer | Martin og Johannes m.fl. |
15.43 | Hip Hop 7-10 år | Maria, Beatrice og Kamilla |
15.46 | Junior springpiger - rytmeserie | Anne |
15.49 | HSG Herrer | Martin og Johannes m.fl. |
15.59 | <b>Gæstehold - Sorø Ungdomsskole</b> | Mie, Marlene og Lars |
16.29 | Øvede springdrenge | Henrik, Rasmus, Emil og Mads. |
16.44 | <b>Gæstehold - After Repræsentationshold - damer</b> | Lilli Bergmann og Mie Madsen |
16.54 | Ynglinge og Senior springpiger | Mie, Malene, Martin, Lars og Henrik |
17.14 | <b>Farvel og tak for i dag</b> | Henrik |